Lülitid ja arvutihiired

Print

Kõik lülitid on tehtud vastupidavast ja kõrgekvaliteedilisest ABS toorainest. Nad on tundlikud puudutustele kogu pinnalaotuses; tugevdatud pinnaga ja kerge liigutada erinevatesse kohtadesse. Juhtme abil saab ühendada vajaliku seadme järele. Lülitit on võimalik kasutada põhjus-tagajärg seose õpetamiseks näiteks arvutihiire asemel, liikuma hakkava mänguasja/ seadme sisselülitamisel või hoopis kommunikaatoritega ühendamiseks.

The Smoothie

Uusima disainiga lüliti. Sellel on väga madal profiil ja on veidi kallutatud kasutaja poole, et ka piiratud liigutamisvõimega inimesed saaksid lülitit vajutada. Aktiviseeritava pinna diameeter on 125mm. Reageerib taktiilsele õrnale puudutusele. Võimalik valida punase, kollase, sinise ja rohelise värvi vahel või võtta kogu komplekt (4 lülitit).

AbleNet Twist

Lüliteid on kahes suuruses: 127mm ja 64mm diameetriga. Reageerib taktiilsele puudutusele ja annab auditiivse tagasiside (tekib heli). Vahetatavad lülitikatted: punane, sinine, kollane ja roheline.

Kohandatava vajutusega lülitid

Lüliti töötamise tugevust on võimalik muuta väga õrnast vajutusest kuni tugeva vajutuseni.

Õhuke lüliti Pal Pad

Õhuke lüliti sobib neile, keda häirib tavalise lüliti plõksuv heli või kelle käe vajutustugevus on nõrk.

Roller Plus

Hea abivahend füüsilise puude korral, kui tavalise arvutihiire kasutamine on võimatu. Peal asetsev kate hoiab ära mittetahtlikud vajutused. Katet on võimalik eemaldada, kui see ei osutu vajalikuks. On olemas eraldi asetsevad nupud, mis võimaldavad kõiki arvutihiire funktsioone: klõps, paremklõps, topeltklõps, lohistamislukustus rullile. Kursorit liigutatakse spetsiaale rulliga. Võimalik on reguleerida kursori kiirust ja panna ta liikuma vaid üles-alla või vasakult-paremale. Nuppe on võimalik asendada ka lülititega. Allpool asetsevad kruviaugud võimaldavad kerge paigaldamise näiteks ratastooli laua või mõne muu pinna külge.

Roller Plus Joystick

Raske füüsilise puude korral võib rulli käsitsemine kursorina olla liiga keeruline. Sellisel juhul võib sobida palju paremini juhtkang ehk joystick. Selle abivahendi peal asetsev kate hoiab ära mittetahtlikud vajutused. Katet on võimalik eemaldada, kui see ei osutu vajalikuks. On olemas eraldi asetsevad nupud, mis võimaldavad kõiki arvutihiire funktsioone: klõps, paremklõps, topeltklõps, lohistamislukustus rullile. Kursorit liigutatakse spetsiaale kangiga. Kaasas on kolm erineva otsikuga kangi (pulk, T-kujuline ja pehme nupuga). Võimalik on reguleerida kursori kiirust ja panna ta liikuma vaid üles-alla või vasakult-paremale. Nuppe on võimalik asendada ka lülititega. Allpool asetsevad kruviaugud võimaldavad kerge paigaldamise näiteks ratastooli laua või mõne muu pinna külge.

Optima Joystick

Selle juhtkangi kasutamiseks ei ole vajalikud väga head motoorsed oskused. Juhtkang reageerib juba kergele puudutusele, et kursoriga navigeerida ja tabada täpselt erinevaid objekte arvutiekraanil. Sellel vahendil on värvikoodidega nupud, mida ei ole võimalik kogemata aktiveerida. Kaasas on kolm erineva otsikuga kangi (pulk, T-kujuline ja pehme nupuga). Kursori kiirust saab reguleerida neljal tasemel. Suur alus tagab juhtkangi stabiilsuse.

Juhtmeta komplektid - Simply Works Starter Packs (wireless)

Vastuvõtja ja lüliti

It-Receive + it-Switch komplekt võimaldab kasutada arvutit juhtmevabalt. Sobib neile, kellel arvutikasutamisel on parimaks abivahendiks ühevajutusega lüliti. Vastuvõtja sobib ka teiste juhtmeta lahendustega: näiteks juhtkangi (it-Stick) või klaviatuuriga (it-Keys).

Vastuvõtja ja juhtkang

It-Receive + it-Stick komplekt võimaldab kasutada arvutit juhtmevabalt. Sobib neile, kellel arvutikasutamisel on parimaks abivahendiks joystick ehk juhtkang. Vastuvõtja sobib ka teiste juhtmeta lahendustega: näiteks lüliti (it-Switch) või klaviatuuriga (it-Keys).